Pension Falconi ***  - ubytování Kolín


Pension Falconi *** nabízí celkem 30 lůžek v útulných dvoulůžkových, třílůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Všudypřítomná rodinná atmosféra a klidné prostředí přesvědčí hosty, že pro svoje ubytování v Kolíně vybrali správnou variantu.

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybavené kvalitním nábytkem, kterým jsou zařízené například známé hotelové řetězce Marriot, samozřejmostí je sociální zařízení (sprcha, WC). Na každém pokoji je hostům k dispozici televize a chladnička. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokoje jsou orientované do zeleně naší malé zahrádky nebo do klidné ulice.

  • 4x dvoulůžkový pokoj pro 1 osobu
  • 3x dvoulůžkový pokoj
  • 1x dvoulůžkový s možností přistýlky
  • 3x třilůžkový pokoj
  • 1x čtyřlůžkový pokoj

Check-in (příjezd) : 12:00 / Check-out (odjedz): 10:00

Snídaně podáváme od 7.00 do 10.30 hodin.

360° pohled do pokojů a prostorů pensionu

 

Lokalita

Pension Falconi*** se nachází jen pár minut chůze od Karlova náměstí, kde můžete obdivovat kolínskou radnici, která se skládá ze dvou domů. Starší, nazývaný též Kolerovský, sloužil jako radnice již od roku 1494. V mladší budově se dříve nacházel hostinec, později kasárna.

V těsné blízkosti náměstí pak můžete navštívit chrám sv. Bartoloměje nebo židovskou synagogu. Jen pár kroků od pensionu pak najdete starý židovský hřbitov, jde je pohřbena řada významných židovských osobností včetně několika rabínů. Pokud se vydáte na druhou stranu nemůžete minout zdejší zámek, který je od roku 2000 rehabilitovaný a v roce 2017 by se měl dočkat nové fasády. Za zmínku jistě stojí také sousední pivovar. Jako ráj uprostřed města pak působí Kmochův ostrov, kam se z našeho pensionu dostanete za pouhých několik minut pěší chůze. Odtud už je to co by kamenem dohodil do lesoparku Borky, kde je mnoho sportovních areálů.