Zjistit dostupnost

 

Pension Falconi***

Vítejte na oficiálních stránkách Pensionu Falconi***

 

Pension Falconi *** se nachází asi 60 kilometrů od Prahy v klidné části města Kolína. Sídlí v působivé budově z 30. let 20. století v těsné blízkosti Karlova náměstí. Svou polohou nabízí hostům ideální zázemí během turistiky, obchodního jednání i rodinné dovolené.

Kompletně zrekonstruovaný Pension Falconi *** nabízí cenově dostupné, a přesto komfortní ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových a  jednom čtyřlůžkovém  pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem a minibarem. Samozřejmostí je wi-fi připojení zdarma na pokojích i ve společných prostorách. Pension je nekuřácký.

Pension Falconi *** nabízí svým hostům bohaté snídaně formou švédského stolu v útulné jídelně. K dispozici je také venkovní posezení ve dvou krytých altánech s možností grilování. Pokud cestujete na motorce nebo jste příznivci aktivní dovolené s koly, není problém si je u nás uschovat.

Spokojený klient je naší prioritou. K maximální spokojenosti hostů děláme naší práci profesionálně a s radostí. Rádi zodpovíme každý váš dotaz a ochotně pro vás zařídíme vše, co bude v našich silách. Na našem pensionu akceptujeme platební karty a není pro nás problém vás ubytovat i v pozdních večerních hodinách. Pension Flaconi *** je nakloněný také zahraničním hostům, kteří u nás najdou nejen klid a pohodu, ale také personál hovořící v anglickém jazyce.

Novinky

Hodnocení booking.com

Děkujeme za Vaše pozitivní reakce.

6.2.2019

Zobrazit celý článek

Nová wi-fi síť

Po zkušebním provozu Vám můžeme slíbit opravdu stabilní a spolehlivé wi-fi připojení, sestavené z profesionálních komponentů té nejlepší kvality.

15.6.2017

Zobrazit celý článek

Získali jsme ocenění TravelMyth

Děkujeme za ocenění od serveru TravelMyth

3.11.2016

Zobrazit celý článek

Velká změna ve vybavení penzionu!

V měsící květnu prošel náš pension velkou proměnou.

13.6.2016

Zobrazit celý článek

Až 20% slevy na Váš pobyt!

Výrazné slevy pro dlouhodobé ubytování.

3.11.2009

Zobrazit celý článek

Wi-Fi zdarma

Jako další službu našim hostům, poskytujeme Wi-Fi připojení zdarma.

2.4.2008

Zobrazit celý článek